O nás

Spoločnosť Betul, s.r.o sa profiluje ako rodinná firma pôsobiaca v stavebníctve a stavebných infraštruktúrnych inštaláciách.

Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti elektromontážíkurenárstvasanityvedenia staviebbúracích prác a renovácií doma na Slovensku, ale i v rôznych európskych krajinách ako Nemecko, Švajčiarsko, Francúzsko a Česká republika.

V dobe, kedy veľa šikovných ľudí a odborníkov odchádza za hranice nášho Slovenska sme sa my rozhodli vydať inou cestou. Naše skúsenosti zo zahraničia sme sa rozhodli priniesť aj na domáci trh. Veríme, že kvalitné služby za primeranú cenu majú miesto aj u nás doma - na Slovensku. 

Zároveň stále udržujeme živý kontakt so zahraničnými  trhmi, čo nám umožňuje sledovať najnovšie trendy v oblasti stavebníctva, eletroinštalácií či kurenárstva. 

S čím môžete rátať?

  • Profesionalita - neustále pracujeme na svojom profesnom raste. Sledujeme najnovšie trendy a priebežne dopĺňame svoje vzdelanie a certifikácie v rôznach oblastiach. Používame materiály a technológie renomovaných značiek, aby sme vám vedeli vždy ponúknuť najlepší možný výsledok. 
  • Individuálny prístup - každá zákazka je pre nás jedinečná a ku každej pristupujeme individuálne. Vždy s vami odkumunikujeme aj najmenšie detaily, ponúkneme vám optimálne možnosti riešení a spolu s vami vyberieme to najlepšie.
  • Práca nás baví -  Preto svoju prácu robíme s radosťou a pozitívnym prístupom. Budovaním zdravej firemnej kultúry zabezpečujeme, že naši pracovníci neberú svoju prácu ako nutnosť, ale možnosť zlepšovať sa a odborne rásť. Dobrá nálada a poctivý prístup je to, čo vždy nájdete na mieste, kde momentálne pracujeme. 
  • Poctivosť - poctivosť a "chlapské slovo" je niečo, čo má pre nás váhu aj v našich osobných životoch. Tento spôsob mylsenia prenášame aj do pracovného života a firemnej kultúry. Poctivo odvedená práca je tou najlepšou reklamou a toho sme si vždy plne vedomí.